arygnoc

Ako sa pripravujete na ME vo futbale?

Nakoľko Slováci tam nie sú, fandím našim.
Nakoľko ME budem pozerať v Belfaste, som vyzbrojený čiapkou (s československým levom [áno, československým]).
Už teraz si ma v bare doberajú.
A vy?

Nejlepší odpověď
briketka10

jestli s tím budou prudit v TV tak mě to moc neotráví v jakém vysílacím čase to je, v nočním sleduji dost s oblibou slovenské programy tak ať mě ten fotbal moc nenaštve áno :))

Další odpovědi
www

Velmi důkladně, tak jako na podobné události. Totiž nijak, jde to mimo mne 😁.

Michal Kole

Nejsem sportovní fanoušek, takže nijak.

myslím, že stačí vytáhnout úspory, koupit 3D plazmu nebo 3D projektor

pak koupit zásobu piva + tvrdej na „uklidnění“

A nezapomenout na rezervaci na záchytce 😁 😁 😁

quentos

podobně jako Michal – sport jde mimo mě, nijak se tudíž nepřipravuju…

korbic92

Davam si fotbalovy fanousky do ignoru aby me neotravovali,jinak nijak:)

venkovan

Kamarádovi jsem pomáhal stavební překližkou zajisti výlohy u obchodu až tam budou na návsi veřejně promítat přímé přenosy.
Nicméně – tak nějak uzavírám sázky, zda bude národ zas hrdý a nebo bude zas kritizovat i tkaničky na kopačkách fotbalistů a stydět se za svoji národní příslušnost.

anonym

Ary !! Kde vy nam to cestujete ??
A ne aby jste sel v Belfast na stadion ! 🙂

anonym

Briketko, hvezdicku Arymu uz nemam , palecek jeste jo.. , ale dlooouho jsem vahala, jestli vam ho dat ! :-p
To kdyby jste videla u me doma. Mesic uz mam nalepene tabulky … a tam si dopisuji vysledky .. 🙂 a po zapase si volam se syny a rikame si, jak by jsme to hrali my .. ( kdyby jsme to umeli ) … 🙂 -iv-

anonym

Ja jsem si vcera koupila toaletni papir s fotbalistama a micem .. 🙂
Prisaham.
Jsem vetsinou aktualni .. a to i v tom utirani pr… 🙂 -iv-