Peter2002

Ako sa pomstiť spolužiakovi?

Ahojte som tu nový a chcem sa opytať mam problem. Mam v škole spolužiaka s ktorym som prežil 8rokov v zš. Teraz končime posledny 9-ty ročnik a problem je že tento rok mi kazi priemer doslova mi zničil život moju vysnivanu školu pretože na vyučovani sa neviem sustredit pretože schvalne na mna hučí aby som nepočul ako sa vysveluje no proste tento rok sa mu podarilo mu pokaziť priemer a chcem sa mu pomstit pretože už ho mam plne zuby prosim pomožte mi berem na ohľad nasledky ale zvykol som si.
Ďakujem

Nejlepší odpověď
Arne1

Proč nepožádáš o přesazení ?

anonym

Kdyby ses jenom nevymlouval a opravdu hledal cestu k řešení, tak bys dávno požádal o přesazení na jiné místo. Ale protože si to neudělal vypadá to že si jen našel obětního beránka svého neúspěchu…