arygnoc

Ako sa obliekate?

ktorú nohu dávate prvú do nohavíc?
ktorú ponožku dávate prvú?
ktorú ruku prvú obliekate (do trička, košele, svetra, bundy, …)
na ktorú ruku ako na prvú navliekate rukavicu?

prípadné iné.

😉

Nejlepší odpověď
cochee

To záleží na tom, kde mě zrovna bolí v hrbu (jestli nalevo nebo napravo) ;)

Další odpovědi
quentos

ty jo, jsem se kvůli tomu musel svlíknout a voblíknout, jinak si to vůbec neuvědomuju… ruce do rukávu tak nějak současně, levá bývá hotová o něco dřív;
nohu naopak nejdřív pravou, protože se na ní déle udržím vestoje než na levé;
rukavici nejdřív pravou – jde líp, levou ruku mám šikovnější…

anonym

Levou hnátu vždy napřeď,asi skolióza…

ptáč

Těžko vzpomenout. Často dlouho nemohu najít nohavice, jindy tričko, jindy dlouho hledám mikinu. Potom tlačí čas, bližší rukáv s nohavicí vyhrává. Řidiči se řídí pravidlem pravé ruky.

Zdroj: http://stastny­blog.cz/2012/06/­11/8-tipu-jak-najit-ztracene-veci-od-profesionalniho-hledace/

iceT

Někdy i hodně rychle,a to se pak na pořadí nehledí…

gecco

Asi jediné má ´ustálené´ pořadí…
😉
Pokud potřebuju rukavice důkladně zastrčit do rukávů, oblékám nejdříve pravou…
😉

anonym

Na tom nesejde,podle toho z který strany se nejlépe ohnu.

Shaohao

jako hipster

štamgast

Tak tohle je mi úplně jedno-jak to zrovna vyjde.

anonym

Jináč kožíšek mám jenom jeden,takže se ve sprše drbu pravačkou,protože jsem pravá ruka hellboy jo.

gagaga

ary, ja si vzpominam, ze kdyz bylo synovi asi 5 let, tak mu doktorka dala rolicku toal. papiru, aby se do ni kouknul jednim okem , jako dalekohledem..
pak si jen pamatuji, ze neco " zkoumala " , k jakemu oku tu rolicku prilozi ( kterym okem se koukne ) ..
dodnes si nemuzu vzpomenout, co to na nem zkousela..
podotykam, ze s ocima to nemohlo nic byt, vidi dobre dodneska ( 26 )

  • iv-

arygnoc

tiež zaujímavé. 😉

a ako to máte s obliekaním vy, -iv-?
do nejakých podrobností netreba zachádzať, i keď by možno bolo zaujímavé, ktoré prso si obliekate/upra­vujete prvé (nie iba vy).

😉

gagaga

a to ja zas ary klidne dopodrobna..hlavne, co se prsou tyce..
:p
na to ostatni jsem ted lina vstat ..lezim uz v posteli s notebookem a mimo jine ctu ..
http://isport­.blesk.cz/cla­nek/fotbal-reprezentace/242314/tez­ky-los-cesi-se-o-ms-2018-utkaji-i-s-obhajci-titulu-nemci.html

:)

tak to budu zase fandit obema :)

ale k tematu :
kdyz si prsa zvedam ( zespodu ) ( nahoru ) :))..coz me stoji cim dal vice casu ;( ,
tak nejdrive pravou rukou ( dlouho dole hledam ) to leve ..a pak obracene :)

tak snad jsem Vam alespon trosku do Vasi statistiky prispela :)

a za " odmenu " ted jdete dat Vasi pani pusinky na jeji prsa, a pak mi napiste , ktere " zvitezilo " , ktere bylo to prvni ..

( ja uz si tuhle dobu ( pro me kamennou ) jiz nepamatuji, nemohu tedy timto do statistiky prispet :)

dobrou ..

:-*

  • iv-

arygnoc

;-* (.)(.)

ľavé. ľavé.

😉

gagaga

ok.. :)
a zitra ..
prave, prave
( at mu to neni lito,
budte spravedlivy )

chrrrr

:-o