Avatar uživatele
Katy81

Ako pustiť Aliens vs. predator na Win 7 x64 – poradí niekto?

Ahojte,
má niekto skúsenosti s AvP na Windows 7 64bit? Ide o to – nižšie link na video – že keď hru spustím, menu a všetky „podmenu“ vybehnú v pohode. Keď spustím konkrétny (akýkoľvek) level, tento sa natiahne, ale po stisku ľubovoľnej klávesy skrátka nejde obraz – zvuk funguje a zrejme aj ovládanie (aspoň pokiaľ môžem posúdiť zo zvukov)…

mám: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr­.140303–2144) // notebook HP ProBook 4525s; Processor: AMD Phenom™ II P650 Dual-Core Processor (2 CPUs), ~2.6GHz
DirectX Version: DirectX 11
Card name: ATI Mobility Radeon HD 5400 Series

Myslím, že teda pokiaľ ide zvuk, ale obraz nie (vidieť maximálne „bielu svetelnú guľu“ tam, kde je v hre zrejme svetlo – niekedy pri mojom pohybe sa hýbe, niekedy, ako vo videu, vôbec), je problém v grafike – ono tento NB nebol kupovaný ako herný, takže nejaké extra veľké požiadavky na grafiku neboli, ale aj tak… 🙂

Mýlim sa, alebo je to naozaj len v grafike?

Ďakujem

Link na video (netuším, prečo hru bralo iba na 1/4, beží normálne na full screen) – http://youtu.be/a­Mo1Lsbq3G4 (zvuky som pri nahrávaní videa zámerne vypla, v kuchyni bežal mlynček na mäso 😁 )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3522 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek