Ako pokračovať po zmene pravidiel vkladania otázok?

13.6. tu bola zavedená zmena pravidiel… presvedčila som sa, že k dobrému, sporné otázky sú obmedzené, vrátila sa slušnosť, držme jej palce k dlhému životu.
Dôvod môjho odchodu z nicku ´led´ zanikol (dúfam), ale vytvorila som nový nick ´život´ (led sa stala pasívnou, ale nebola zo strany adminov deaktivovaná)
a teď babo raď:
1 – vykašlať sa úplne na ´led´ (aj keď niektorí ju v mailoch volajú k návratu)a pokračovať v ´živote´
2 – zpasívniť ´život´ a vrátiť sa k ´led´, bez pripočítania ´životných´bodov
V žiadnom prípade nemôžu byť oba profily aktívne.
K tejto otázke ma viedol aj nedávny úplne zbytočný spor (miestami až nenávistný) pri návrate zlatej uživateľky s podobným problémom. Prosím k sporu sa nevracajte. Prosím len o vašu radu, ako sa zachovať.
PS
vkladám to zábavy, aj keď to nie je zábavné.
Doplňuji:
Po konzultácii so svojim svedomím i priateľmi (na telefóne) a drapovom hode korunou si dovoľujem oznámiť návrat ´led´.
mladý ešte nerozvinutý ´zivot´týmto svoju púť končí.

Nejlepší odpověď
anonym

Hodně lidí tě zná pod bývalým nickem, tak se klidně vrať

Další odpovědi
anonym

Chápu to spíše jako řečnickou otázku, protože sis už odpověděla sama.

  1. Důvod reinkarnace pominul.
  2. Vícenásobné profily, kromě toho, že jsou pravidly zapovězeny, jsou i neetické.
  3. Svou image spojenou s tvým „led“ sis budovala poctivé dva a půl roku a stejně jako pověst obchodní značky se obtížně buduje, ale zato ji lze ztratit přes noc (podobně jako důvěra).

I proto mívá cena obchodní značky někdy větší cenu, než aktiva a majetek samotné firmy.

  1. Občas sem nakouknou i ti dříve registrovaní – neztěžuj jim orientaci.
  2. Pod zaběhlou autoritou máš šanci na větší váhu při udržení korektní úrovně Odpovědí.
  3. Stejně jako ti zůstává původní neměnný mail, měla bys poslechnout svého vnitřního hlasu ke zdravému konzervatismu a vážit si zaběhlých trvalých hodnot.
  4. Nech si „život“ deaktivovaný jako rezervu na nepředvídatelné živelné pohromy a odpověďové katastrofy. O svém kreditu nás nemusíš přesvědčovat okázalými gesty, k nimž se uchyluje spíše ta neukázněná část komunity.

Doplňuji:
Pravidla pro vkládání otázek, není v podstatě nic jiného než upřenění dávno platných zásad, jež pouze část uživatelů brala jako obtěžující omezování, cár papíru a jako pro srandu králíkům.
Byl nejvyšší čas jim rázně připomenout, že chaty jsou opravdu někde jinde než na těchto stránkách.
Stejně jako na silnici nikdo nezpochybňuje proč by zrovna on měl jezdit vpravo.
A pokud to nějaký zoufalec zkusí, tak jenom jedinkrát a zároveň naposled.

www

Ale vždyť se v pravidlech nic nezměnilo! 😁
K tomu ostatnímu: Jak se jmenuješ zde je celkem jedno, co jsou tu dříve vědí a všem přece záleží (nebo by mělo) na správnosti odpovědí.

anonym

Led, opravdu to zábavné není. Nechala bych to původní Vaše pojmenování.
Život není špatný nick a s Vaším projevem to ani být špatně nemůže.
Na Led jsme ale více zvyklí a mně k Vám nějak víc sedí. Také je kratší a tím pádem „operativnější“.

Nenávistné reakce tu zakazuje sám kodex. Tak ho dodržujme. Není nic snazšího než se řídit pravidly.
Hodně lidí odešlo, nebo jen občas nahlédlo jen proto, že kvalita Odpovědí.cz se výrazně zhoršila, a to právě nedodržováním pravidel a snahou některých zavést pravidla nová, vlastní. Nedovolme to.
Ať se rozhodnete jakkoliv, budu to respektovat. Svůj názor jsem vyslovila, protože takto to cítím.

Drap

Chaápu tvoje váhání, v takovéto situaci je asi opravdu každá rada drahá. Ať vybereš kteroukoli variantu tak vždy se najde někdo, který si bude myslet, že to snad mělo být obráceně. Asi bych si hodil korunou / v tvém případě eurem/ a případné připomínky uživatelů bych potom přehlížel.

Sůwa

Ne nadarmo se říká " začít nový život" a " dvakrát nevstoupíš do stejné řeky „. Nový nick je sice hodně odvážný, budeme tě oslovovat´"živote“, ale ..
Zůstaň >život<, není tu nejspíš ještě konec všem problémům.
Doplňuji:
Já beru na vědomí a i nadále si ponechám jen vlastní život 🙂. I tak je toho víc než dost…

bolak

www má pravdu…

Pravidla zůstávájí stále stejná. Důvod toho že je tu v posední době takový klid, je ten, že většina uživatelů rezignovala jak na vkládání tak na odpovídání, jelikož usoudila že dokud je mezi námi škodná a maže kam jen oko dohlédne, nemá smysl přispívat dál do poradny.

Prostě moudřejší opět musel ustoupit.

Naštěstí tato doba brzy pomine a život zde se vrátí opět do normálu. Smazané otázky se začínají po nějaké době opět vracet na svá místa. Drap po té co byl neprávem zablokován, byl následně zas odblokován a už je volný a řádí jako nikdy předtím. Některým z nás došla od admina i omluva. Na eliminaci takzvaného Mazala se prý soustavně pracuje, stejně jako ja odklízení škod které tu za těch pár dní dokázal způsobit.

Změna nicku led > život nám stále není jasná.

(reagujte dokud máte čas, moje odpovědi mají autodestruktiv­ní mód)

hanny 2

Mám to jak když se učím angl.slovíčka – vidím napsáno „život“ a naskočí mi „life“.Tady vteřinku přemýšlím a vzpomenu si – je to „led“.Takže klidně zůstaň „led“,budu to mít aspoň tady jednodušší!

ReHu

Nechápu, co řešíš. Je to opravdu jen o nicku?
Proč je led pasívní a bez života? Z jakého důvodu si myslet, že život bude aktivnější?

Mapel

Na tuto otázku můžeš dát odpověď jen sama.

ten který je

A co my máme co dělat s Vašimi nicky?

led

Zlatý

Pre tých, čo si nepamätajú dôvod, bolo to na protest proti útokom na zlatých a strieborných – mazanie, premeny stránky na chatovú a pokecovú stránku, nedodržiavanie kodexu. Tí, ktorí tak robili si určite „nič nepamätajú“

briketka10

taky jsem si dala nový profil tsarbomba deaktivovat, admin mi poslal ve čtvrtek nové heslo..
mazání mi vadí asi jako všem, nevím proč se to děje snad se to tady zlepší, napadání, urážek jsme si zde užili někteří z nás dost..
kodex by měli dodržovat všichni..

anonym

ad Sůwa, s tou riekou v reálnom živote to nie je až tak jednoduché, ako so skutočnou riekou. Niekedy takáto zmena pomôže obom stranám.
V mojom živote som toto už spravila a pomohlo to. Niekdy je práca ako droga – ozaj, nie je to náhodou trestné, užívať prácu ako drogu? Čo na to zákon? – keď si na ňu človek zvykne, ťažko si odvyká.
asi použijem drapovú metódu, ale s českou korunou, veď ide o českú stránku :)

Sůwa

Taky už jsem to udělala a taky to bylo o práci. I pro mne je práce droga, zákon to zřejmě zatím toleruje, protože zas tak moc rozšířená není 🙂.

anonym

Šotek – „upřesnění“.

Drap

Korunou jsem vžádném případě nechtěl zlehčovat ani tvou otázku, ani rozhodnutí. Spíše jsem tím měl na mysli, že konečné rozhodnutí bude stejně jen a jen na tobě. A že v tomto případě to neni lehké a nedá se určit co by kdyby.