Susie Gya

Ako mam prepojit satelit Free sat s dvd rekorderom ?

Dobry den. Kupila som rekorder Samsung DD-H8900M a potrebujem ho prepojit s mojim satelitnym primacom Humax (HD set-top box : UD-FOX/HD UPC direct) aby som mohla nahravat pretoze ma len jeden HDMI vystup. Televizor mam Samsung 46F8000. Dakujem za radu.
Doplňuji:
Prepojenie SCART tam nieje. Mam ho iba na satelit primaci ale na DVD rekordery tam nieje.

Odpovědi
gecco

Kabelem SCART (např. http://audio-video-kabely.heureka­.cz/kabel-scart-3m/#utm_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:.heu­reka.cz/&gclid=C­IGW35HY5sICFQvKtA­odzmwAFw ).
Doplňuji:
Teď se koukám na manuál ( http://downlo­adcenter.samsun­g.com/content/UM/201403/­20140312132548531/BFBHRD­EUH-0000-H8900_CZE-0311-BM.pdf ) – ten rekordér nemá žádný vstup???
Nepřipojíš… Prostě není kudy tam ´nacpat´ NF signál ze satelitního tuneru.
___
Pokud jsi jej koupila přes net, využij svého práva smlouvu do 14 dnů zrušit (vrátit zboží proti vrácení peněz) a kup si nějaký rozumnější rekordér…
😉