BlackBoy

Ako je to na letisku po prílete?

Zdarec, viete mi povedať ako je to na letisku po prílete? Ako je to s odletom už viem. Robia sa aj po prílete nejaké kontroly alebo sa už môže iba normálne odísť?

Odpovědi
melanie

Podle toho kam letíš.Někdy ti prohlédnou pas třeba když přiletíš z ameriky nebo jsi do ní přiletěl.

anonym

Odkud přiletíš??
Pokud je let vrámci EU (např.), celním odbavením neprocházíš – z pásu si vezmeš zavazadlo – a jdeš…
Pokud přiletíš z nějaké destinace mimo EU, můžeš procházet i celním odbavením (za posledních pár let semi to ale nestalo).

arygnoc

ako kde.
niekde máte pohovor s tzv. imigračným úradníkom (USA, Veľká Británia, Rusko?, …), niekde si počkáte na batožinu, zoberiete ju a idete (kontinentálna EÚ, …).