moj email

Ako je možné, že o nás toľko aplikácií zbiera informácie a nič s tým nikto nerobí? https://vosve­teit.sk/tychto-24-poten

Informácie, Súkromie, Bezpečnosť, Aplikácie

Odpovědi
Pepa25

Problém je v uživatelích, že si nainstalují aplikace, které vyžadují povolení, které nepotřebují! Resp. že si je vůbec instalují – žádnou z uvedených 24 aplikací by mě nikdy ani na vteřinu nenapadlo si instalovat.

aliendrone

Však tě nikdo nenutí, abys ty ZDARMA aplikace instaloval, ne? ;) :)

Mc Merkurion

… když někdo neumí dát pořádně odkaz (je tam navíc mezera po 24), nejni divu,že stáhne kdejakou blbost …
… teda z toho seznamu mi ani jedna apka nic neříká, a i u těch ostatních lze přeci nastavit, co o mne bude sledovat …
… jo, a informace vo tobě sbírá kdejaká kamera na veřejnosti, v bance, v obchoďáku, atd … a to nemluvim vo sčítání lidu či volbách …