Julii

Ako ho presvedčiť, že s ním nič nemam?

Dobrý deň mám taký problém. Mám priateľa, mali sme sa veľmi radi a tak ďalej, lenže môj ex, s ktorým som sa rozišla, si povedal, že mi môj nový vzťah dodrbká, a dal si na FB, že je so mnou zasnúbený, lenže nebol a videl to priateľ aj jeho kamoši, ktorý teraz mu píšu, že som ho podviedla, ako ho mám presvedčiť, že to bol len zámer môjho ex a že s ním nič nemam??? Som zúfalá, prosím poraďte niečo efektívne.

Původní neotázka
Ako ho presvedčiť že s ním nič nemam

Nejlepší odpověď
autacek

Kolik Vám je let? Snad racionálně uvažující člověk vychází ze skutečnosti, jak to mezi Vámi je, ne z toho, co má někdo cizí na zdi.

Julii

Mne je 23 a jemu 18 … Viem vekový rozdiel no on je vyspelejší ako sa zdá … No jeho kamoši mu píšu hovadiny že mám iného a on je s toho na prášky na neviem čo mám robiť … Už pred tým to vyzeralo nahnuto a toto mu dalo asi len bodku za tým že sa rozideme ,… Ale ja to takto nechcem … Radšej nebudem bojovať kým sa da

Mc Merkurion

Julii … buď ráda, ono se to nezdá, ale ten pětiletej rozdíl je dost, von je ještě mladej … čemuž odpovídá i jeho chování >>> věří kecům a ne svému srdci … jsem zvědav (tak jako ivzez), jestli to tu někdo bude číst …

ivzez

Váš přítel není dostatečně vyspělý.
Kdyby byl, věřil by Vám, nikoliv tomu, co si přečte na FB.

A oba už byste ve svém věku měli vědět,
že neexistenci čehokoliv nelze prokázat.
(To platí i pro nevěru.)

Tvrdí-li Váš přítel, že jste mu (byla) nevěrná,
musí dokazovat on. (Třeba mu potom dojde,
jak je „status na FB“ nesmyslný…

__________

Poznámka:
Dáte-li nominaci některé odpovědi, uzavřete otázku,
tzn., že se už nemusíte dočkat odpovědí, které by Vám
opravdu pomohly.

(Ani mne nebaví odpovídat do diskuze,
nevím, jestli si tu odpověď přečtete.)