AKO DLHO SA DOZIJU DETI S HERPES ENCEFALITIDA?

MOJA DCERKA MA VIRUS HERPES SIMPLEX ENCEFALITIDA NA MOZGU MA 7 MES.STAV SA JEJ ZLEPSIL SOFIA ZACALA PRIJIMAT JEDLO CEZ USTA UZ NEMA TAK CASTO EPILEPTICKE ZACHVATY REAGUJE AK S NOU SA ROZPRAVAME ZACALA SA SMIAT JE TAM TAKA SANCA ZE MOZOG SA JEJ ZLEPSI A NEBUDU TAKE HROZNE NASLEDKY?

Nejlepší odpověď
anonym

Proboha,to je dotaz pro lékaře,i když tu možná nějaký je,ale i tak se z dotazem obraťte na odborníka! Jinak dcerušce přeji brzké uzdravení.