unnamed

Ako často počúvate hudbu na slúchatkach?

popr.pridajte aj typ (špunty,náhlavné atď.) a značku slúchadiel.
Ja konkrétne Xiaomi Hybrid (dual-drivers) cca. 2–3h denne.

Nejlepší odpověď
quentos

Denně, resp. téměř denně, ale nejsou to hodiny v kuse…

Další odpovědi
gecco

Když někam jedu hromadnou dopravou, někdy…
Značka CAT (ten telefon je trochu atypický, normální sluchátka do něj nenarves), pecky – ale obvykle poslouchat je na jedno ucho – abych měl rámcový přehled o okolí…
😉

UltraFan

Pokaždý když někam jedu a nemam společnost :D Takže denně to dá třeba v průměru 30 minut 😁

anonym

Taky tak, 2–3hodny denně, Sony.

SickBreed

Audiotechnika traktory, několik hodin denně, při práci i zábavě.

Klaproth

Sluchátka vůbec nepoužívám. Mám rád kvalitní reprodukci, dávám přednost poslechu z reproduktorů.

Emefej

Nepočúvam.

anonym

občas a ne z těch do uší.

lexx

nepříliš často, kabel mě irituje a uši se zapaří v hlavě enem duní…sou to uzavřený ozvučnice Philips z tržnice ale znám horší mučidla, Tesla ARF300 například…

lota

Vůbec.

terry

Hudbu poslouchám výjimečně.
Většinou mluvené slovo – nahrávky že seminářů, občas rádio.
Používám špunty, typ střídám.
Každý den ne, jen když jdu pěšky aspoň půl hod.

GM

Momentálně mám Sonny, špunty, poslouchám rádio z mobilu v práci, tj. cca 16 směn x 11 hodin, chvílemi na jedno ucho, aby mi něco neuniklo.