TJ

Aké povolanite môžem vykonávať, ak vyštudujem fyziku+matematiku?

Nejlepší odpověď
anonym

můžeš být fyzik nebo matematik ;D

Další odpovědi
chudst

Popelar :P

Ale pokud myslite, kde uplatnite fyziku a matiku, tak to tu „ajtak“ zodpovedel docela presne: fyzik nebo matematik. Ale na to, abyste se uplatnil, musite byt sakra dobry. Vyvojovych center na cistou fyziku a matematiku zase tolik neni a kazdy musi projit podrobnou selekci. Dalsi, co me napada je treba poradce pri vyvoji programu do pocitace. Spise se ale budete venovat nejakemu konkretnimu podoboru, napriklad se muzete venovat financi matematice, apod.

anonym

Ucitel dejepisu ?? -iv- 🙂

Pecudka

Můžeš také třeba k pokladně do hypermarketu 🙂

Deter

Jako programátor (například her, různých simulací..) byste měl velmi dobrý základ.