zbyndo

Aké máte skúsenosti s liekom guajacuraom?

Tento liek sa dá kúpiť v lekárni bez predpisu, zaujímalo by ma, či pomôže na stavy úzkosti,ak áno,v akom množstve,ak niekto užíval,ako dlho,a aký má účinok, prosím o radu

Odpovědi
Hungalabunga

Je to slabé a účinek krátkodobý, budeš muset časem navyšovat dávky pak vnikne návyk.

da ny

Přípravky, které nejsou vázány na lékřský předpis (volně prodejné) nejsou považovány za „léky“.
Se zády si umím porasit jibak, ůzkostmi netrpím, zkušenost nemám.

http://farmace­utika.info/gu­ajacuran

ginze

Na uzkosti spis ne, je to dost slabe, funguje na nervozitu, ale na uzkosti je slaby. On spise uvolnuje svaly v tele, tak muze mit clovek takovy uvolnenejsi pocit.