MaXoXo

Je možné, abych si založil akciový účet ZATÍM bez OSVČ a investoval? Více v doplnění.

Je možné, aby jsem si založil akciový účet ZATÍM bez osvč a investoval? Případný zisk by jsem si nechal na akciovém účtu do té doby(např. rok), než bych měl nějakou sumu, s kterou by jsem byl spokojený a rozhodl jsem se ji vybrat na účet? (v této chvíli by jsem už byl osvč a vše by jsem samozřejmě zdanil…) nebo musím mít tyto veci zařízené, ještě před otevřením akciového účtu?

Akciový trh (daně)

Odpovědi
Drap

Samozřejmě akciový účet může míti fyzická osoba a investovat na něm.

Arne1

S akciema může ochodovat kdokoliv. Ostatně, prakticky každý dostal nějaké akcie v Kuponové privatizaci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hlada

Z čeho usuzuješ, že bys měl být OSVČ?