Jofko8

Aká je najlepšia sušička prádla?

Ahojte, s manželkou přemýšlet, jakou sušičku prádla bychom si měli koupit. Přemýšlet nad Miele TWV680 WP avšak stále si nejsme jistý. Podle této recenze https://vas-pomocnik.cz/susicky-pradla/ patří táto sušička k těm lepším, avšak chtěli bychom slyšet i názor někoho, kdo má tuto nebo nějakou podobnou doma a poradil by nám. Dekuji za každou radu.

Odpovědi
Drap

Nejlepší sušička je sluníčko a čerstvý vzduch. Jak potom to prádlo krásně voní.

cukrar

Žádná sušička není nejlepší, páč co ta druhá? Tu si již nikdo nekoupí.
LG Hybid ECO zde běží již několik let.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Drap: Ačkoli sdílím tento názor, nemyslím, že by tazateli nějak významně pomohl 😉