tuCZek

Ajťáci (kdokoliv)-pls pomoc(chat na Web)

pomůže někdo s vložením Chatu na web? (webnode)
Jde o: http://source­forge.net/pro­jects/ajax-chat/files/ajax-chat/0.8.3/
Nejlíp asi přes Skype nebo ICQ
Doplňuji:
Více pak v diskuzi :o)

Nejlepší odpověď
Alesh

No dyť na tom nic není, stáhneš ten poslední zip. Rozbalíš, nakopíruješ na server s podporou PHP a SQL, spustíš install, nastavíš a jedeš! 😉

tuCZek

for Alesh:
no a z toho jsem celý vedle sebe.
kdyby to byl jen k´d tak ho vložím a hotovo,ale takhle nevím.

Alesh

Máš přístup na nějaký ten server?
Pokud ano, tak asi přes FTP, že? Se tam připoj a natlač tam rozbalenou celou tu složku. Pak otevři příslušný link odkazující na ten soubor install.php. Podle mě to bude stačit, zas tak hluboce jsem to nezkoumal. Pokud to stačit nebude, je potřeba se zařídit dle reakce serveru, ale to zatím není aktuální. Vyzkoušej to.

tuCZek

prosím tě je možno se spojit?
Tvůj „jazyk“ mi nic neříká :))
napiš mi ICQ nebo Skype na email a hned se ozvu.

Alesh

ty vole, ty se navotravuješ, to jsem přesně věděl, že pro dobrotu na žebrotu 🙂 … njn, že seš to ty, tak posílám …

kapka

To Alesh: Myslím, že sem odpovědi nevkládáme proto, abychom světu ukázali, že bychom daný problém zvládli, narozdíl od tázajícího se, levou zadní, ale proto, abychom mu pomohli. A pokud slušně sdělí, že nepochopil odpověď, tak mu prostě máme poradit srozumitelněji, bez připomínek.