jakube33

Airsoft pomoc.

http://www.zbrane-airsoft.cz/airsoft-zbrane--elektricke/zbrane-gg/rk-47-kov--drevo-dekorace/
Teprve zacinam, ale tahle zbran se mi dost libi a co jsem o nic cetl tak mi pripada dobra, pro zacatecnika asi prilis dobra:D. No, chtel jsem se zeptat jestli mate zkusenosti jako s cistenim a co by jste mi doporucili dokoupit. Nabijecka a baterka neni u teto zbrane takze bych musel koupit zvlast a treba optiku atd… budu rad za naky rady;)

Nejlepší odpověď
_/Angel/_

Ahoj, jestli jsi začátečník tak zkus něco jinýho tohle bys jen tak neudržel měl bys příšernou mušku!!! Když už něco tak hledej aby to melo i příslušenství takhle je to na nic! sice je to levnější ale za to příslušenství zaplatíš ještě víc ne stojí samotná zbraň. Věř mi já to hraju a kamarádka taky jsme už dost dobrý a tuhle zbraň tam používá skoro taková ta elita.

Další odpovědi
olda12

pro začátek doporučuji zakoupit u rákosníků pistolku na vodu,přeci jen ten pocit být ozbrojen je k nezaplacení,já bych do toho ale nešel,mám ze zbraní respekt,ale nosím u sebe gumovou repliku nože,když jí vytáhnu ve rvačce hned mám vyhráno,nesmím s ní moc mávat,přeci jen mám ji od děctví a už je steřelé ostří,zbran musí být..