eluseka

Které boty zn. Air force jsou lepší – černé, nebo bílé?

Které boty air force sou lepsi :D černý, nebo bílý :/
Černy: jako libi se mi, jo, ale proste furt nevim..
Bily: se hned zašpini, a navíc jak tam jsou vyryty ty fajfky, tak to bude šedý, na tech černých to neni videt..

Jako libi se mi vic asi bílý, ale maji nevyhody.. :( anebo úplně jiné boty, ale ne air maxy, ty mam :)

Nejlepší odpověď
Quimby

Co? Koho zajímají boty?
Si prostě vyber ty, co se ti líbí víc ne? Já má radši černou, ale tydle se mi teda nelíbí v žádné barvě.

Další odpovědi
quentos

Odmyslete si boty a otázka bude znít téměř rasisticky. Co je lepší – černá, nebo bílá?
Už vidíte, jak nesmyslně ta otázka zní? Kdybychom tu všichni měli IQ tykve, tak se rozdělíme na dva tábory, jedni budou řvát „bílá“, druzí „černá“. A teď, babo, raď.

Vivien3

Mám bílé a nemůžu si stěžovat. Jasně – zašpiní se, ale není to obvykle nic, co by se nedalo vyčistit.

led

Obuv a oblečenie by mali ladiť, aj farebne.
Pokiaľ je kvalita a tvar obuvi rovnaké, vyberajte podľa oblečenia a vlastného vkusu.