JENIKK23

Jak zjistit zapomenutý mail pomoci telefonniho cisla?

Ahooj, kamarad zapomel email na google. Jeho syn mu zablokoval telefon s tim kodem na tecky. Jak zjistit jeho mail pomoci telefonniho cisla. Diky Honza

Odpovědi
Karelcz

Když si registruješ google, tak chce další email pro kontrolu. V tom dalším emali to bude napsáno. Registrační údaje. Také tam je možné poslat heslo.

Anebo na googlu+ jestli si to pamatuje / na webech kde si tento email registrovat to zjistí (přihlásí se tam a mrkne do profilu), nebo se prostě zeptáš někoho kdo mu něco posílal.