obyčejně to mívám zapnuté do dvou až do tří do rána, Vaši otázku jsem přehlédl, jinak bych Vás taky potěšil ;{)>
| 0 Nominace Nahlásit |
Libite se mi Dagry v tom „AQUA“ color svetru.Ale stejne nevim odkud
jste,ale zdravim. 5:51 PM
Doplňuji:
Diky Aramah,ja jdu „varit“ neco k veceri na grilu a „See You " zitra,kdy
nepracuji.
Bude kacenka se zelim a knedlikem plus "Plzen“.
Upravil/a: FOG
| 0 Nominace Nahlásit |
Hůůů, já tu jsem taky :D
http://www.liskulka.cz/images/ilustracni/sova.jpg
Zdroj: http://www.liskulka.cz/images/ilustracni/sova.jpg
| 0 Nominace Nahlásit |
Tak jsem omrkla, co je tu new. Je 2:00 AM 🙂.
Doplňuji:
FOG – jsem si myslela, že ještě nebudeš hajinkat 🙂
Upravil/a: ReHu
| 0 Nominace Nahlásit |
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |