dagry

Ahojte sovičky???!!!! Jste tu nějaké????

Teď jsem tu přišla po dvou dnech. Je tu někdo? Je tady nějaké ticho.

Nejlepší odpověď
quentos

obyčejně to mívám zapnuté do dvou až do tří do rána, Vaši otázku jsem přehlédl, jinak bych Vás taky potěšil ;{)>

Další odpovědi
FOG

Libite se mi Dagry v tom „AQUA“ color svetru.Ale stejne nevim odkud jste,ale zdravim. 5:51 PM
Doplňuji:
Diky Aramah,ja jdu „varit“ neco k veceri na grilu a „See You " zitra,kdy nepracuji.
Bude kacenka se zelim a knedlikem plus "Plzen“.

Miroslavst

Hůůů, já tu jsem taky :D
http://www.lis­kulka.cz/images/i­lustracni/sova­.jpg

Zdroj: http://www.lis­kulka.cz/images/i­lustracni/sova­.jpg

aramah

Taky to tu ještě procházím.

Blecha

jasný že tu jsem

ReHu

Tak jsem omrkla, co je tu new. Je 2:00 AM 🙂.
Doplňuji:

FOG – jsem si myslela, že ještě nebudeš hajinkat 🙂

dagry

Miroslave hééézká sovička. Díky, ahoj

dagry

FOGu mám pocit, že vy jste z Ostravy. Já z Vrbna pod Pradědem. Ahoj

FOG

Tam jsem byl,ale vedle jak ta jedle. Ja pochazim od Kromerize.Momen­talne L.O. in MO.