Roberta

Poradíte, jak vyřešit problém v popisu?

Ja ti mam dat moje heslo?? A ona ze nech jej verim tak som jej ho dala moja BabyHoralka je superstarka ma vela oblecenia a tak dala som zanu vela penazi € porosim pomoc co mam robit chcem spät svoj ucet nic ine poradte mi pllls :'(

Původní neotázka
Ahojte prosim niaka stardoll mi chcelapomoct s ulohou ktoru som nevedela a vipitala si heslo a ja som jej povedala ze

Nejlepší odpověď
Quimby

Achjo, no když děláš blbosti tak se nediv pak následkům
Zkus napsat na podporu dané hry, třeba ti poradí. Nejde třeba nějak obnovit heslo emailem?

Další odpovědi
Hans51

To je trest za hloupost, sdělovat komukoliv heslo je riskantní, o cizí osobě nemluvě.