David Nguyen

Poradíte, jak být vyšší?

Ahojte poraďte te-jak být vyssiAhojte poraďte te-jak být vyssi

Je mi 16 a za za měsíc mi bude 17 a mám 157cm a chtěl být být vyssi a nevím jak …jsem vietnamec..a mám bráchu kterými je stejně ale má 170cm.. :/

Nejlepší odpověď
Dochy

Vykašli se na to a zkus to brát jako přednost. Můžeš to i zužitkovat: Vejdeš se do stíhačky, do tanku, do ponorky (aha to je Ti v ČR asi naprd…). Každej jsme jinej a každý má díky tomu nějaké jiné přednosti a nedostatky. Být nižší není samo o sobě nedostatek. Pokud nebudeš hrát basket…

Pokud nemáš nějaký zdravotní problém, který by se na výšce podepsal a byl řešitelný tak si myslím, že s tím moc neuděláš. Pokud bys nějaké „řešení“ přeci jen našel, dobře si rozmysli zdravotní rizika.

Další odpovědi
annas

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejsem-spokojeny-se-svou-vyskou-aneb-jak

"Je pravda, , že výška člověka je dána hlavně jeho geny, což není věc, kterou bychom mohli změnit. Kromě genů ale výšku ovlivňují i jiné faktory, se kterými je možné něco udělat.

Jde o zvyky, techniky a potraviny, které podporují zdravý růst. Pokud tedy stále rostete, v tomto článku se dozvíte, jak to udělat, abyste vyrostli více.

Některé tipy, které mohou plsobit, že jste vyšší.

  1. Jezte hodně ovoce a zeleniny.

    2. Pokud chcete být vyšší, protahujte se. Lehněte si na zem a nechejte se namasírovat. Masáž uvolí vaše svaly, takže budete o kousek vyšší.

    3. Nedržte žádnou dietu, pokud ještě rostete. Tím byste mohli zpomalit svůj růst.

  2. Noste l úzké kalhoty a další těsné oblečení. Ve volných teplácích a kalhotách budete vypadat menší.

    5. Pokud jste teenager, měli byste jíst dostatek bílkovin. Na každého 0,5 kg váhy byste měli sníst 0.7 gramů bílkovin denně (pokud tedy vážíte 50 kg, měli byste sníst 70 g bílkovin denně).

https://www.wi­kihow.cz/Jak-b%C3%BDt-p%C5%99irozen%C4%9B-vy%C5%A1%C5%A­1%C3%AD
..
Zřejmě ještě vyrostete, ale jinak berte svou výšku jako přednost. Jste, jaký jste.

ivzez

Davide,

ještě porosteš → až asi do 24 let. Zatím si nemusíš dělat zbytečné starosti.