Hofmik

Ahojte lidičky prosím neznáte nějaký tutorial nebo už hotový program SKYPE BOT který by dělal něco jako třeba že by mi n

Ahojte lidičky prosím neznáte nějaký tutorial nebo už hotový program SKYPE BOT který by dělal něco jako třeba že by mi někdo něco napsal třeba !Ahoj a odepsalo by mu to Ahoj jsem bot nebo třeba !Jméno a odepsalo by to Jmenuji se Petr novák

Odpovědi
anonym

Rozhodně toto neznám, ale ve Visual Basicu a pomocí knihovny Skype4COM si odchytíš pomocí handlerů zprávu a tu vyhodnotíš (if … == „!Jméno“) tak ti to odešle tvé jméno.

Wortygen

Zkoušel jsi Clownfish ?