Ahojte lidi! Chtěla jsem nechat kamarádovi udělat propisku se jménem.

Nevíte náhodou o nějakých webovkách,kde se nachází jméno Přemysl? připadně webovky, kde se dá za přijatelnou cenu vyrobit? děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pokud nejde vyloženě o to, že chceš nějakou už koupenou propisku „potisknout“, tak se podívej po obchodech, v papírnictví. Mívají je ve stojanech se jmény, obvykle podle abecedy. Myslím, že je to i méně nákladnější řešení, pokud by šlo o webovky, tak bys musela platit i poštovné a balné.

Popř. se koukni zde http://vsenapra­ni.cz/eshop/pr­opisky/14-propiska-c-se-jmenem.html

Další odpovědi
Sůwa

Doplním WeeBear – nejčastěji prodávají propisky s křestním jménem v knihkupectví a čím větší obchod, tím i větší výběr. Možná by na přání i příslušné jméno objednali.