jahoda lol

Jaký máte názor na drastickou dietu?

Ahoj, chtěla bych vědět, jaký máte názor na drastickou dietu. Protože si připadám tlustá a chci zhubnout o 31 kg (prej bych měla touhle dietou zhubnout o 10 kg za 10dní), rozhodla jsem se pro drastickou dietu. Vynechávám všechna normální jídla a jím pouze ovoce a zeleninu. proto chci vědět, jaký máte na „drastickou dietu“ názor vy? podstupovali jste už někdy „drastickou dietu“?

Nejlepší odpověď
marci1

Jak rychle drastickou dietou kila shodíš, tak rychle je nabereš zpátky. A tělo potřebuje živiny: bílkoviny, sacharidy, tuky (nejen ovoce a zeleninu). Za 1 týden je nejlepší shodit 1, max 2 kg. 🙂

Další odpovědi
Alesh

Že by si všichni takoví, kteří uvažují stejně jako ty, měli dát mokrý hard na palici!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

http://www.ta­necnicentrum.cz/Doc/kli­ent/rehabilita­ce/Vyziva-pro_TCP.pdf

…Ale na zeleninových a ovocných šťávách se dá v pohodě přežít. Nesmíš hladovět a věz, že existují lidé, kteří nehladoví ani na těch šťávách. Přes den se krmí jinak , než jídlem. Třeba radostí. Vysvětlovat to zde nehodlám, k pochopení by to nestačilo. Prostě nesmíš hladovět. Ovšem už samotná tato rada je zcestná, když v populaci PŘEVÁŽNĚ HLADOVÍ ti obézní, zdraví ani ne. Je třeba hledat souvislosti a pracovat na sobě. Některé napáchané šjkody z dětství se těžce napravují později. Dieta je ok. Čím dříve, tím lépe. Je třeba však mít rozum.

Dochy

A kolik vážíš? 40? 😉
Můj názor je, že něco takového je o zdraví. Pokud máš pocit, že bys měla zhubnout, bylo by vhodné si to nechat potvrdit i jinde, protože vlastní pocity dost často matou a pak rozumně upravit jídelníček. Pokud stačí trochu, ubral bych tak 10% z normálního jídla. Nehladovět!!! Větší zásahy jen s dohledem odborníka.