Michapolomi

Ahojte chtela bych se zeptat zda je mozne zacit s gymnastikou v 17 letech delala jsem ji uz driv umim most snuru atd..

Nejlepší odpověď
Alesh

Všechno je možné, i v 17 letech zažít s gymnastikou, jen na olympiádu to asi už nikdy nebude, ale tužit tělo je správné v každém věku.

Další odpovědi
turbo085

Věk je jen číslo a cíle si můžeš dávat jenom ty;)

Mimozemšťan

nejsi ty nějaká jiná? v 17 se drží v jedný ruce flaška a v druhý cigáro, v nose pírsink, na zadku tetáč-paroch, a v břichu maj už synka, zeptej se zdejších bab jak dělaly gymnastiku, dneska je jim 40, sou hyperaktivní, dělaj si tetování, hulení se nemůžou zbavit a chlap jim utek za mladčí

sesednizkola

Je ti 17 a otazka polozena jako by ti bylo 12) a odpoved: ano muzes.

pucipuci

Pokud si nechceš zhuntovat tělo, tak cvič jen pro zábavu a kondičku. Jinak ti ve stáří tělo moc nepoděkuje.