Sofie722012

Poradíte, co mám udělat k večeři z cukety? Díky za odpovědi.

Odpovědi
gecco

Vždyť receptů z cukety je plný net…!
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=re­cept+cuketa&o­e=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl­&hl=cs&sa=X&as_q=&nfpr=&­spell=1&ved=0CB­EQvwVqFQoTCPDp9KGU3cYC­FcnHFAodIwgChQ
Jak mám/e vědět, co ti (a případným spolustolovníkům) chutná???
:-OO

MirKop

Bramboráky z brambor a cukety?

Pipka

já miluju obalenou jako řízek nebo v těstíčku a nový brambor a také ráda vymýšlím.Teď jsem z mladé bez pecek a jde to i z lilku udělala krůtí a nebo můžeš i kuřecí prsa.Cuketa oloupat ,lilek neloupat.Cuketu pokud je starší tak pecky ven.Nakrájet 1 cm kolečka a posolit .PO orosení utřít ubrouskem a nakrájet 1×1 cm cca.Dále 3 stroužky česneku podle chuti.Olivový olej na pánev ,promačkat česnek a dále zprudka osmažit nakrájená prsa do běla a po té přidat nastrouhaný zázvor s medem také dle chutěa dosolitJe to rychlé a dobré