blanell

Jaké elektrické autíčko na dálkové ovládání pro prcka byste doporučili?

Ahojky. Poradíte, jaké el. autíčko pro prcka? máte vlastní zkušenosti? Myslím na DO… děkuji ;)

Odpovědi
Kelt

Prcek má 3 roky nebo 12 let? Jak je na tom motoricky a jak se chová k hračkám a konečně, kolik chceš do toho vložit. Já jsem koupil vnukovi 5 let policejní Jeep a ukázal, jak se to ovládá . Za pár minut se to naučil ovládat a měl radost, že jsem musel před tím uhýbat.