varg

ahojky myslite ze je neco po smrti,naky znovuzrozeni nebo je uz nic jen spanek.....

Nejlepší odpověď
annas

Otázka naposledy položená před 7 dny.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-bude-po-smrti

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-po-smrti-pokracovani-neco-jako-byti-v-jine-dimenzi

Další odpovědi
Berušinka

Tady máš spousty odpovědí a názorů na toto téma:
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­149&q=posmrtn%C3%BD+%­C5%BEivot#1038

Drap

To je věc víry, světového názoru a pod. Neexistují důkazy ani pro ani proti. Faktem však zůstává že po smrti zůstávají, alespoň částečně naše skutky u některých i myšlenky

misa-radilka

ahojky :) nemyslím ale vím, když mi bylo asi tak 13 let (četla jsem knížku a tam bylo popsáno jedno povolání) tak se mi začalo vybavovat něco jako takové zvláštní vzpomínky na minulý život, jen matně, později přišlo pár drobností z něj a začaly mi tam připadat takové podobnosti a souvislosti na tento můj život, a všechno mi začalo zapadat do sebe :) někdy si na to vzpomenou už i malé děti… jinak jestli na to někdo nevěří tak to respektuju a chápu, protože jsem vždy tvrdila, že já jsem maximálně racionální člověk a pak tohle pobrat, to bylo něco :) ale nezbláznila jsem se z toho naštěstí :) přála bych všem, aby si mohli taky „vzpomenout“… takže neboj, smrtí duše nezmizí ;) ale to nezlehčuje hodnotu lidského života. Lidský život je dar a měl by tak být vždy brán a člověk by si ho měl vážit 😉