Ahojky. Kam se mi ztratily otázky, které jsem teď odeslala a nikde se nezobrazily? To mi je někdo krade?

Doplňuji:
Drape, zadala jsem to podruhé a prošlo to normálně. Chvíli se mi ale zdálo, že se zbrzdil internet.

Nejlepší odpověď
barnajka

Záleží, do jaké kategorie jsi otázky vkládala: pokud to byla sekce ‚Ankety a Zábava‘, probém může být i v nastavení tvýho profilu. Zatrhla sis na profilu možnost, aby se ti na hlavní stránce zobrazovaly i otázky z kategorie Ankety/Zábava? Pokud ne, tak zřejmě odtud vítr vane – tvoje otázky tu určitě jsou, jen ty je nevidíš na své úvodní straně, protože kategorie Zábava je standardně nastavena jako ‚skrytá‘, resp. nezobrazující se. Když si ale najedeš do zelenýho rámečku vlevo a dáš Ankety/Zábava, tvoje otázky by tam být měly.
Pokud jsi je teda opravdu odeslala ;)

Nedávno jsme to tu už řešili, tak s dovolením budu citovat sama sebe :)

"Tvoje otázka se ti v seznamu nejnovějších neobjevila proto, protože sis tuto funkci zřejmě neaktivovala.
Jdi na ‚Můj profil‘ ⇒ ‚Upravit profil‘ ⇒ a tam zatrhni poslední čtvereček, tj. možnost ‚Zobrazovat otázky z kategorie Ankety a zábava na úvodní straně‘.

Od teď se ti budou v seznamu otázek na hlavní straně objevovat i otázky ze sekce Ankety/Aktuali­ty/Zábava."

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-pri-mych-odpovedich-zustava-u-odpovedi-napsano-vpravo-ve-zlutem-ovalku-opravit-odpoved-jak-to-zrusim

PS: A pokud jde o problém technickýho rázu, doporučuji jediné: pár minut počkat – jestli je to totiž nějaký výpadek serveru, admini o něm určitě ví a co nejdřív to dají do pořádku.
A pokud máš třeba nějaký momentální výpadek internetu ty, stejně se nedá dělat nic jinýho než čekat. A do půl hodinky to většinou bývává v pohodě, vlastní zkušenost.

Další odpovědi
Drap

Teoreticky mohl nastat technický problém, ale to se víceméně nestává, a nebo je někdo smazal a to je celkem běžné
Doplňuji:
Taky mohl nastat nějaký technický problém na tvém PC a nebo nějaká porucha v připojení.

anonym

Kolikrát se taky stane,že nemůžu ani bodovat,klikám jak o život a nic!Stává se mi to dost často i s odesláním odpovědí na otázky.

hanulka11

také se mi stránky pomalu načítaly…musela jsem dlouho čekat…ale už je to OK

johana 56

Zatím mi nic nezmizelo,ale mám jiný problém.Každou chvíli mi v rámečku odpovědět naskočí ----- a zruší se přihlášení.