tynuskabagr

ahojky ja mam problém… k vánocům jsem dostala novou webcameru a …

ahoj k vánocům jsem dostala novou webcameru ze začátku bylo všechno v poho normalně to jelo a atd a najednou nic nejde to když kliknu na nastavení abych vybrala kameru tak tam nic neni … normálně bych kameru asi reklamovala nebo tak ale kontrolka na webkameře pořád svítí … nevím co mám dělat prosím poradíte celkem to spěchá … děkuju mooc :D

Nejlepší odpověď
Deter

Jestli pořád svítí, tak tě asi někdo šmíruje a v nastavení tvého oblíbeného programu pro videohovor nejde vybrat, protože už je používána jiným procesem (zřejmě tím, přes který tě někdo šmíruje :)

Další odpovědi
Hlada

Jestli máš XP, tak se podívej do Správce zařízení/Zařízení pro zpracování obrázků, jestli tam je. Nejdřív zkus aktualizovat ovladač. Když to nepomůže, kameru odinstaluj, odpoj, restartuj PC, vyčisti registr např. CCleanerem a nainstaluj znova. Kdyby nefungovala ani po tom, bude nejspíš vadná.