smoulinkaq

Poradíte? Držím dietu, zhubla jsem, ale potřebuji se zbavít dvojité brady.

Ahojdržim dietu a zhubla sem docela dost ale mam dvojitu bradu v které se mi nedaři zhubnout

poradte prosim vyzkoušela sem skoro vše ani cvičeni nepomahá

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte si informace v odkazu,

"Příčinou podbradku je obvykle nadváha, ale vliv má i genetika. Dvojitou bradu může dokonce způsobit i špatný postoj. Cviky proti podbradku podle lékařů příliš nefungují, k odstranění používají laser.

Existuje mnoho cvičení, která by měla „zaručeně“ dvojí bradu odstranit. Nicméně podle plastického chirurga tato cvičení fungují spíše jako placebo, tzn. pro lepší pocit, ale zpevnit oblast kolem krku ve skutečnosti příliš nepomohou.

Cviky doporučované proti druhé bradě

Každý den několik minut vyslovujte za sebou písmeno O a X, co nejvýrazněji a nahlas.
10× přitlačte jazyk na spodní patro, deset vteřin zvyšujte napětí svalu brady a pomalu povolte.
Zakloňte hlavu a pohybujte s ní z jedné strany na druhou pomalými pohyby.
Vyslovte široké „e“ a roztáhněte koutky rtů co nejvíce do stran.
Několikrát za sebou vysouvejte dopředu dolní čelist a povolte. Když budete mít pod bradou ruku, ucítíte, jak pracují svaly.

Existuje mnoho cvičení, která by měla „zaručeně“ dvojí bradu odstranit. Nicméně podle plastického chirurga tato cvičení fungují spíše jako placebo, tzn. pro lepší pocit, ale zpevnit oblast kolem krku ve skutečnosti příliš nepomohou."

https://www.vi­talia.cz/clan­ky/dvojita-brada-proc-vznika-a-jak-se-ji-zbavit/

Další odpovědi
da ny

Dvojitou bradu mívají i velmi štíhlí lidé. Nemusí být na vině tělesná hmotnost.
S tím pak dieta nepomůže.

mosoj

Zhubla jsi málo.

paul1

Vyzkoušejte ještě tyto rady. Není třeba ztrácet naději. Zkoušet, zkoušet a vydržet

Zdroj: https://tvarova-gymnastika.sk/12-tipov-ako-spevnit-dvojitu-bradu-a-krk/

anonym

Pokud máte své tělesné BMI na optimální hodnotě, rozhodně si tělo nezmrzačte tím, že byste z něj udělala vyzáblou kostru. To by byste přece celkovému estetickému dojmu nepomohla – kdo dnes hledá vychrtlý kostitřas, kterému není možné koupit ani hodinky protože na uzounké ruce působí i ty nejmenší jak pěst na oko, nemluvě o všech ostatních negativních aspektech podvyživeného stavu 🙂 Jinými slovy BMI nechte v optimální hodnotě a případný kosmetický problém řešte s odborníky na oddělení plastické a estetické chirurgie místní okresní nemocnice. Ti vám navíc poradí zda je problém takového rozsahu, že operativní zákrok je vůbec vhodný, nebo si ho spíš jen sugerujete v rámci příliš výrazně sebekritického nazírání.