Avatar uživatele
Sonjaa

Ahoj, zajímalo by mne, zda smím pracovat, jsem-li držitelka potravinářského průkazu a mám chřipku.

Pracuji v obchodě s pečivem, zeleninou a ovocem a balenými potravinami a oblečením. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, fablen před 4524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To musí posoudit lékař. Pokud nemáte neschopenku, musíte pracov, jinak by to byla neomluvená absence. Taky to jde řešit, že si vezmu dovolenou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Přece si kvůli nemoci nebudu brát dovolenou. To si v létě neodpočinu.

Poslanci udělali tu chybu že zrušili proplácení prvních 3 dnů nemoci.

Lepší je dát plný plat a nechat zaměstnance vyležet, než aby kejchal na zákazníky a kolegy a osmrkanýma rukama sahal na zboží.

Aby se to nezneužívalo by stačilo, aby chodili kontroly jako teď, jestli dodržujete léčebný režim.

Mě se nelíbí, že na kontrolu může přijít cizí člověk. Měl by chodit šéf osobně, toho zaměstnanec zná a když uvidí šéfa, tak spíš otevře než cizímu člověku.

Zajímalo by mě jak na sociálce projde výmluva : „Lidem které neznám neotevírám, zvlášť, když je mi blbě“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Když jsem pracovala s potravinami a měla chřipku, teplotu, tak to zaměstnavateli nevadilo, hlavně že jsem byla v práci a nemarodila. Marodit by byl větší průšvih. Omluva byl jedině průjem, s tím se do práce nesmělo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jestli nemáš neschopenlu je tvá zodpovědnost vůči zákazníkům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek