smoulinkaq

Kam ve Frýdku-Místku dát na týden kočku, když jedeme na dovolenou?

Ahoj, za pár dní odjíždíme na na týden na dovolenou, ale máme kočku a tady ji nechat nemužem a jet s náma nemuže a ku znamym ju nedáme. Existuje ve Frýdku-Místku naky utulek, kam bychom ji na tyden mohli dat i za připlatek? Děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Hotel pro kočky Josefka, 10 km od F-M: 🙂
http://www.hotel-prokocky.cz/

Další odpovědi
TessieClydes

Upřímně, nejlepší by bylo kočku nechat doma a zařídit jí hlídání – samozřejmě někoho blízkého, rodinu atd. Kočky prožívají stěhováním neskutečný stres, i když je to s někým, koho znají, natož když tam ani nebudete. Kočka bude smutná, nejspíš začne dělat i „naschvály“. Nedoporučuje se ani brát si je třeba do práce.
Překvapivě kočka nepotřebuje ani tak společnost, takže by stačilo, kdyby ji jen někdo za 1–2 dny přišel zkontrolovat, nakrmit, doplnit vodu a vyčistit záchod. Ve známém prostředí to kočka snese rozhodně lépe, i když bude většinu času sama.