kiki123

Proč mi lhal o tom, jak se ve skutečnosti jmenuje, a o svém stavu?

Pak se sešli live a hned se spolu vyspali. Ale poté jsem přišla na to, ze onen chlapec mi lhal jak se skutečně jmenuje.Proč to udělal? Rekl mi, že je 2 roky rozvedený, předtím 3× zrušil schůzku. Napsala jsem mu, proč lhal, že jsem to zjistila, tak nepíše. Proč lhal, co v tom muůže být? Rejpalove výše, zdržte se commentu. Dík.

Nejlepší odpověď
quentos

První otázka, a už urážíte. Přečtěte si laskavě kodex.
Na to, že jste tady „nová“, nás překvapivě dobře znáte. Kdo jsou ti „rejpalové“? Jak víte o jejich existenci, je-li toto vaše první otázka? Že by tohle byl nějaký multinick již existující uživatelky, když nás teda tak dobře zná?
Tak dobrá, já si servítky taky brát nebudu: vaše původní otázka byla s prominutím na přesdržku. „Proč se muži takto chovají?“
Taková otázka vychází ze lži – muži se takto nechovají, to jenom ten jeden a ten má zřejmě do muže daleko. Za to, že jste si blbě vybrala, my nemůžeme.
Důvod jeho chování je zřejmý – jelikož jste se spolu „hned“ vyspali, dosáhl svého a neměl již důvod se k vám slušně chovat, neboť usoudil, že vám zřejmě stačí málo.

Další odpovědi
marci1

Při seznamování s cizím člověkem , kterého neznají Tvoji kamarádi, známí apod. musíš vždy počítat s tím, že ten druhý nemusí psát a mluvit pravdu a není ten, za koho ho považuješ. Bohužel. ☹

odik

Proč? Protože kdyby ti řekl pravdu, tak by ses s nim nevyspala. Nerejpu, jen odpovídám na tvoji otázku.

Mravenec

Třeba je zadaný, nechtěl říkat jeho jméno. Nebo to může být podvodník apod. Možností je spoustu.

PS. Nerejpu, jen ta diakritika by neuškodila, chyby by také mohly zmizet. 😁

gecco

Protože kdyby ti nelhal*), nedala bys mu…
😉
Chtěl se s tebou vyspat – nalítla´s mu, povedlo se…

Co ještě potřebuješ vědět???
😁

___
*) možná tě to, propříště, poučí – pokud ne… no – dobře ti tak…
Šak sa neošúpeš…
😁

briketka10

Hmm, protože by ho mohli/y poznat např. jeho známí,
kamarádi, manželka, přítelkyně či milenky a co si myslíš
o klucích, kteří jsou na seznamkách, že budou psát pravdu
dyť si nedávaj ani svou pravou fotku do profilu natož, aby
psali pravdu nakecaj Ti co budeš chtít vy holky jste tak
naivní kolik je Ti roků :))

ivzez

Kiki, opravdu to nevíš?

Přece kvůli tomu, abys udělala to, co´s udělala hned při prvním setkání.
Kdyby ti řekl své pravé jméno, mohla by sis jej předem „proklepnout“.

Lež byla účelová a přesně cílená – dosáhl toho, co chtěl.
Vážně si myslíš, že ti ještě odepíše?
[Pokud by odepsal, pak aby tě znovu obelhal.]

bolak

Kdybys náhodou byla nějaká stíhačka, která se s ním vyspí a pak ho pronásleduje na každým kroku, bombarduje ho smskama a slídí o něm na internetu, tak abys to neměla zas tak lehký… (zřejmě)

zjentek

hm, no, zřejmě asi vypadáš dobře a tím nemyslim enem po pysku ..to by přece nelhal

je to přesně, jak píše ivzez ..akorát podle mýho mělo to poslední slovo bejt- ojebal.

isteron

Neviem,nebol som pri tom.

ReHu

Protože hned poznal, jaká jsi a pouze toho využil.
U dutých hlaviček to je velmi snadné.

gecco

Pokud bys chtěla pohladit po dušičce, popovídat si, jak jsi nejkrásnější, nejhodnější, nejmilejší… Nejoblíbenější, nejvíce hodná čehokoli…
😁
Nevěř takovým hlasům (bludům) – nejsi taková…
___
Ke každému člověku se jeho okolí chová tak, jak si dotyčný zaslouží, jak se k sobě chová on/a sám/a…
Pokud si sama sebe nevážíš a jednáš jako trdlo, bude se tak k tobě chovat i tvé okolí…
Takže v první řadě ti doporučuju návštěvu psychologa – aby ses naučila vážit si sebe sama, aby sama sebe jsi neobelhávala, trošku asertivity by taky neškodilo…
A pak se ozvi – budeš-li to ještě potřebovat…
😉

quentos

Přesně… to by chtělo napsat do pole odpovědí, diskuzi čte málokdo…

gecco

Quentosi – myslíš, že tazatelka čte odpovědi, které jí nepřitakají???
___
Omlouvám se za výraz – ale je to prostě – blbka obecná…

ReHu

To je na nominaci 🙂. Holka chce politovat a dočte se pravdu 🙂

Mravenec

Jojo.....