lemurek

ahoj všem,chtěla bych si koupit velký pelíšek – letiště na splátky a bez počáteční akontace.

kam se mám jít juknout? Který čumáček mi tu poradí- moc to spěchá:-)))Mě Lemurka trápí i matrace péra tlačej do žeber…

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Chce to prohledat v googlu krámky v tvém okolí, aby pak nebyl zbytečně drahý dovoz. Já jsem našla http://www.sedacky-postele-pohovky-levne.cz/clan­ky/splatkovy-prodej , kde nabízejí 12 splátek + doplatek cca 55% ceny, nebo dokonce 12 splátek bez navýšení.

Zdroj: http://www.sedacky-postele-pohovky-levne.cz/clan­ky/splatkovy-prodej

Další odpovědi
DV

Lemurku v prvni chvili, bych na vasem miste, formuloval otazku mene familierne, mozna bych si takova infantilni oznaceni nechal az pro toho stastlivce, ktery s vami bude ten vas pelisek obyvat a odpoved je snadna. Na splatky vam poskytne jakzkoli obchod s nabytkem, staci si jen pribalit k nakupu vypis z uctu a obcansky podpis a natrenovat podpis … P.S. s temi tlacicimy pery bych doporucil odstehovat pritele na gauc do obyvaku.

dewil

ikea

Lencis

Mě Lencis napadá, že tobě Lemurku by snad i nějaký ten čumáček pelíšek rád koupil ne?

Dandi

Určitě je dobré si koupit postel a matrace skrze nějaký úvěr. Něco jako HomeCredit, Cetelem, Provident atp. Většinou nabízejí o trochu výhodnější podmínky než samotní prodejci.