smoulinkaq

Vlastním prukaz ZTP/P a teď mám dostat nové auto. Jak ho zabezpečit proti vandalům?

Ahoj, měla jsem auto ktere sme kdysi taky dostali a parkovali jsme před panelakem ale naci vandalove nam kreslili po něm a nedavno mi nacpali do motoru rohliky a zničili kapotu, poradte, děkujem

Nejlepší odpověď
nyjono

Pokud bude volně přístupné, tak je žádané zabezpečení takřka nemožné.
Auto lze chránit v garáži.
Třeba je v okolí domu místo, kde by se dala postavit třeba plechová nebo aspoň ta skládací plachtová.

Další odpovědi
Edison

Co je ZTTP?? Nemyslíš spíše ZTP-P? Zabezpečení auta je jen na Tobě a naprosto nezávislé na zdravotním stavu.

ivzez

Souhlasím s Edisonem, zabezpečení auta nezávisí
na tom, jestli někdo má nějaké znevýhodnění.

Chcete-li auto uchránit před vandaly,
zkuste v okolí sehnat nějakou garáž.

Drap

Dávej auto do garáže, nebo na hlídané parkoviště.

zbyndo

Presne tak ako tí,čo nevlastnia preukaz ZTTP,a nedostali auto,ale si ho kúpili.Prepač,to nebol sarkazmus,ale ta pliaga vyčína všade,a nevyberá si,ničia,čo im práve príde pod ruku,to ani nie su ludia,ale monštra,a čo je najstrašnejši­e,siahajú aj na človka,berú mu zdravie,keby len fizycke,a dokonca aj život