MIKIVR5

Ahoj, víte někdo co znamená gesto vztyčený pouze malíček a ostatní prsty sevřené v pěst? zná někdo ten význam??

Odpovědi

Vztyčený malíček ve většině kultur znamená malý penis. Popřípadě – slabý, malý.
V japonsku to znamená žena.

venkovan

Jedu od urologa – vyšetřoval mi prostatu (jak se vyšetřuje si najdeš).
Druhý význam je urážlivý – není třeba ho popisovat.

quentos

zajímavá odpověď je zde http://www.spo­vednica.sk/de­tail.php?statu­sik=70231&kateg=1&no­ve=0&orderbyi­de

cochee

Kromě již řečeného to nemusí být ani gesto, ale počítání na prstech. My třeba začínáme jedničkou palcem, ale některé národy ukazovákem a někteří malíkem (tuším často asijské národy) a to pak vypadá přesně, jak je popsáno v dotazu.