Illines

Ahoj vite co znamena Juvenilni justice?

Dnes jsem shlidla dokument na You tube,Juvenilni justice,lov deti.Reknu vam,ze jsem o teto justici nikdy neslysela az dnes a mam dost!
Doplňuji:
Juvenilni justice,lov na deti,You tube.

Nejlepší odpověď
quentos

že by soud pro mladistvé…?
Ale jen tipuju podle významu slov – jednotlivě je znám, ale takhle pohromadě jserm je ještě neslyšel

simca26

ty skurvenci by meli okamzite zrusit EU nikdo z nas nevi kdy to muze byt nase dite [deti].......­....tohle prece neni normalni jak ty chcipaci to vubec muzou delat

Illines

quentosi,trosku jste to trefil,ale je to otrokarska mafie,Juvenilni justice je jen zasterka soudu pro mlade.Skuste si najit to video na You tube-jak jsem ho nasla pod nazvem z vrchu uvedene.Diky

quentos

najít si to video na YT mi bude k prdu, nejde mi zvuk…

Illines

Skoda.

Illines

Rada bych dala odkaz na toto video,ale ja to neumim.