Práža12345

Jak se zlepšit ve dvou předmětech, z nichž mi vychází průměr známek 4,3?

Nejlepší odpověď
aliendrone

To máš eště dobrí, já jednou bježel ze schodú a pytomá sousetka nesla plato vejcý a neuhnula my blbá nána a při srášce se ty vajce rozbili! A teť se podrš! Ta nána je chtěla po mě zapatit! No kde to sme? :D :D :D

Další odpovědi
ivzez

To není blbostí učitelky! Není jedním z těch předmětů náhodou čeština?
Paní učitelka tě učí (vyučuje) dva předměty, nikoliv na dvou předmětech.

Jak se zlepšit? Začít přemýšlet a pořádně se učit.

nyjono

Jak se zlepšit?
Co se začít učit?

marci1

Blbá možná tak není. Chce to učit se, učit se … Pokud něčemu nerozumíš, tak se ptej a jestli to ani tak nepůjde zlepšit, popros o pomoc kamarády, nebo ať ti rodiče
najdou někoho na doučování. 🙂