Lesun

Ahoj vespolek, potřebuji zjistit počet zaměstnanců několika německých firem.

Existuje nějaký registr na internetu, kde bych tyto informace zjistila?

Odpovědi
anonym

Pokud jde o ´velké´ společnosti, které mají povinnost (podobně jako u nás) zveřejňovat výroční zprávy, zapátrej tímto směrem – na webech těch firem.

Eva 38

akciovky mají na svých stránkách měla by to být povinnost, větší firmy tuším také musí dělat výroční zprávy, ale u středních a malých firem to bude horší, upřímně kdysi jsem to také potřebovala vědět, a u těch to bylo velmi složité, registr kde zjistíš počet zaměstnanců a v jakých je firma číslech je jen placený, alespoň tedy býval a myslím, že se v tom mnoho nezměnilo.