Klára K.

Ahoj, včera večer se mi na pravé straně krku udělala pod kůží taková zatvrdlinka…

…a prostě to tam je a když si to zmáčknu tak je to dost nepříjemný a bolí to. Je to docela hluboko pod kůží, ale dokážu to posunout tak, že že je to před čelistní kostí. Také mi včera dosti napuchla dáseň, ale už splaskla. Mám horečku, nebo nějakou jinou nemoc? Co je ta ‚zatvrdlinka‘?

Odpovědi
mojitek

Ahoj,takhle od kompu těžko něco objevíme.Mazej k doktorovi – a neodkládej to.