LuK4S3k CZ

Ahoj v programu Ccleaner je čistič disku a potřebuju poradit.

Když dám třeba pouze volné místo tak co to jako udělá ? A když dám smazat všechny soubory tak to smaže vše i Windows ? A co jsou ty průchody ? Díky za každou odpověd.

Nejlepší odpověď
badisko

nene …:D kdyz das osetrit volne misto tak to vlastne znamena …ze ti to volne misto prepise …v pocitaci vlastne zadne volne mito neexistuje nebot data se neustale prepisuji …takze pokud osetris pouze volne misto tak prepises data takze uz je nikdy nedokazes obnovit …a kdyby ti nekdo treba ukradl pc a chtel z nej vytahnout data tak to neudela nebot uz jsou prepsana …
Windows nesmazes ..je chraneny proti zmazani ale nektere soubory ktere jsou treba by jsi smazat mohl.....:D
Doplňuji:
Jo a smazat cely disk klido muzes .....take to cas od casu delam .. ale jen disk D: tam kde mas data …ty se museji nejdrive zalohovat ..treba v cloudu ..na flesce ..ci externim HDD …a pak muzes mazat …
A co jsou ty průchody ?… nemas na mysli >>>1 pass 3 passes atd ..<<<< to je kolikrat se ti ty danny data prepisou … prave kvyli tomu aby …uz nikdo z disku data nedostal…