Pusinka29

Ahoj v jakém díle Ordinace v růžové zahradě přijde Gábina o paměť?

Odpovědi
honzikd

V dílu č. 13.

Nečtěte dále, pokud nechcete vědet, jak to dopadne!

V dílu 14 zjistí, že její maminka zemřela, ale jí je to jedno, jelikož se na ní nepamatuje. V dílu 15 se dozvíme, že se jí to vše jen zdálo, takže pamět ve skutečnosti neztratila, a maminka nezemřela. Díl 16 je takzvaný vzpomínkový díl – ten vzniká, když má scénárista dovolenou – je to jen slepený sestřih z děje minulých dílů. No, a v dílu č. 17 Gábiny maminka (konečně) skutečně zemře. 18. díl jsem ještě neviděl, takže nevím, zda zase takzvaně neobživne.