smoulinkaq

Udělaly se mi ve spodním víčku červené skvrny u bělma, co to může být?

ahoj, děkuju

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zeptej se doktora!

Další odpovědi
ivzez

Zrak má člověk jenom jeden (i zdraví má jen jedno).
Proto by měl podobné otázky řešit zásadně osobně s lékařem.

Laické názory mohou uškodit, pokud se tazatel na takové
názory spolehne a návštěvu lékaře odloží, nebo k němu nejde.

Nespoléhala bych ani na tzv. „lékařské“ weby. Informace tam bývají
obecné, nemusí se vztahovat na každý zdánlivě podobný případ.

A pozor na „odborné“ odpovědi z internetu!
Na dálku přes internet diagnostikuje jenom šarlatán nebo podvodník.

Kepler

Asi to nebude nic vážného, hledal jsem na čtyřech lékařských webech a nikde ani zmínka. Odhaduju, že je to důsledek nějakého drobného poranění nebo podráždění a místního překrvení. Jsem ale laik, doktor řekne víc.

Doplněno pro Ivzez: svůj názor snad napsat můžu, ne? Tazatelka se ptala co to může být, tak jsem hledal a odpověděl. V žádném případě neradím, jen předávám informace od odborníků, kteří do lékařských webů píšou. Radím vždy jen jediné: navštivte lékaře.