Mia238

Ahoj, tenhle rok vycházím ZŠ. Jelikož nemám splněnou docházku na tělocvik, budu nejspíš neklasifikovaná.

Bude to mít nějaký zásadní vliv na přijetí na SŠ?

Odpovědi
Reezo

neklásko by jsi si měla dodělat ne? jinak nebudeš mít uzavřený ročník, pokud to nějak neomluvíš. Měla by jsi být přezkoušena před komisí, která ti pak dá známku. Lepší je zeptat se přímo třídního učitele.

Dochy

Reezo: Jak vypadá přezkoušení z tělocviku před komisí? To jako sestaví porotu a budou bodovat můj kotoul? 😉
Jo a opravdu jsem zvědavej, jak a co by se dělo…