Ahoj, stáhl jsem si z jedné stránky zaheslovaný archiv .rar a potrebuji program na zjisteni hesla nebo tak neco dekuji

Nejlepší odpověď
Falcon

No asi bude třeba znovu najít tu stránku a podívat se tam.A příště si dejte pozor a vždy ,když něco stahujete,tak to tam dobře prohlédněte,protože to heslo je tam vždy někde napsané.Potom už se to špatně hledá,pokud nevíte,kde jste byl.nebo si najděte v historii,kde jste to stahoval.Ale program na zjištění hesla podle mě není,to by se ty hesla nemusely dávat.

Další odpovědi
rynek878

každé heslo se dá prolomit,to už historie dávno potvrdila,ale musí se to umět,pro Vás bude opravdu jednodušší, vrátit se na stránku stahování onoho souboru a zde heslo ve většině případech bývá dole pod odkazem umístěné.

KdoSiOdJinud

heslo jde rozluštit třeba takto, ale pokud je dlouhé nebo používá speciální znaky tak to může trvat i několik desítek let 😉

lepší je název staženého archivu vyhledat něčím inteligentním (google) a najít odkaz na soubor i s heslem 😉

Zdroj: www.softpedia­.com/get/Secu­rity/Decrypting-Decoding/Advanced-RAR-Password-Recovery.shtml