katja

ahoj scháním koníka z jatek bud uz v nejakém utulku nebo primo z nich ho vykoupit jenze nevim jak se k tim koním dostat

scháním mladsiho a zdravého koníka který je tam proto ze nevyhohoval majiteli dekuji za kazdou informaci

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

:-)

Anketu nechápu.Také nechápu proč by měl jít mladý a zdravý kůň na jatka.Pokud nevyhovuje majiteli,najde se jíiný,kterému bude vyhovovat a výhodně ho koupí.Znám jednoho,který obchoduje s koňmi ale má smlouvu s jatkami a někdy,pokud nemá vhodného koně na porážku,tj.přes­tárlého,nemoc­ného atd.tak aby dodržel smlouvu,dodá jim koně určeného původně na prodej.Ono totiž na jatkách často dají lepší peníze,protože někdy koně pořídíš i levněji než za „jateční“ cenu.V útulku pro koně bývají zvířata týraná,přestár­lá,nemocná a prostě taková,která vyžadují zvláštní a mnophdy odbornou péči.Dej si inzerát,podívej se i na www.distanc.cz­....:D

Další odpovědi
kropitko

:-)

tady je nějaký kontakt přímo na jatka, tak se tam zkuste zeptat, ale nevím jak to chodí.
http://www.fir­my.cz/detail/2313608-jatky-valcik-valasske-klobouky.html

terry

:-)

Podívej se na odkaz. Nevím, odkud jsi, jsou tam adresy několika „útulků“ pro koně.

http://nadeje­prokone.cz/con­tent.php?arti­cle=29

A…tvou anketu nechápu.