Marianek

Více v dodatku. Poradíte, co mám dělat?

Do misky kdiz ho chci dat pric je starsne hodne agresivni a napadame jak jde o jidlo je schopnej udelat cokoliv jinak je moc hodnej pes ale tohle nas dost desii co mam delat???

Ahoj prosim vas mam 3mesicniho sibirskyho huskyho a bidlim tet u rodicu kteri maji 3rocnyho psa civavu .muj pes mu leze

Nejlepší odpověď
gecco

Proč si pořizuješ psa, když nevíš, co s ním???
___
Najdi si v okolí zkušeného chovatele a požádej jej, aby cvičil tebe – aby ses ty naučil, jak cvičit psa a jak se k němu chovat…

Další odpovědi
kapka

Jsou mu teprve 3 mesice, to bude ok. Je mozny, ze u chovatele jedl se sourozenci z jedne misky a co si vybojoval, to mel.
Kdyz krmite civavu, dej ho jednoduse za dvere a dej mu jeho jidlo.
A v klidu ho uc, ze misku s jidlem mu davas, ale i beres. Nabidni mu neco z ruky a misku mu vem. Treba do ni neco pridej a zas mu ji vrat. Dotykej se ho pri krmeni, hlad ho. Chval ho, kdyz to zvladne a nezacne se o jidlo rvat.

Drap

Okamžitě důrazně odnaučit. Teď je agresivní u žrádla za chvíli bude agresivní stále.
Psi krm současně, každý svou misku a hlídej. Agresivního psa na škrtící obojek a vodítko. Jakmile se pohne k druhé misce okamžitě pořádně škubni. Popřípadě převrátit na zádá a vytahat za kůži na krku.

baryyk500

Nejdriv se naucit pravopis…bydlet,kdyz je s Y ne s I!!