smoulinkaq

Ahoj prosim ma ta televize zabudovany setobox? Televize GoGEN TVL 39157 WEB, LED v televizach se moc nevyznam.

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmostí je v |TV DVB-T/C tuner pro příjem pozemního i kabelového vysílání.

Další odpovědi
anonym

Je zabudovaný v televizi,nemusíš si kupovat settopbox extra.
GoGEN TVL 39157 WEB

brillant

Ano, vše je uvedeno v návodu. http://www.o-d.cz/file.phtml/16409­66/katalog/

mosoj

Settopbox není tuner . Takže souhlasím s barbakanem.

Současné TV žádné settopboxy nemají ! Až začne vysílání v DVBT 2 tak je budete muset téměř všichni dokoupit.